Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

Czarny Kot Bieszczady

Ośrodki jeździeckie » Podkarpackie

AdresBieszczady- Buk 9 38-607 Cisna
KontaktJacek Krawiec te. 501066180 jacek.krawiec@vp.pl
wwwwww.czarnykotbieszczady.pl
OFERTA:   Możliwość wyjazdów teren, Organizacja kuligów, Organizacja rajdów, Rekreacja jazdy konne
INFRASTRUKTURA:   Możliwość zakwaterowania

Masz ochotę poczuć Bieszczady, zobaczyć ich piękno i urok z perspektywy końskiego grzbietu? Zabierzemy Cię  w najdziksze rubieże ziemi bieszczadzkiej, pokażemy miejsca, gdzie ciągle jeszcze można uciec od cywilizacji i podziwiać piękno dzikiej przyrody.

Pojedziemy po pięknych pasmach górskich , bieszczadzkich bezdrożach, dolinach, nieistniejących wsiach- miejscach gdzie kiedyś tętniło życie, a teraz słychać szum bujnego drzewostanu, w miejscach gdzie stały cerkwie.

Przekroczymy rzeki i strumienie, na przemian będziemy się wspinać pod górę i pokonywać często wymagające dużej zręczności zejścia. Celem naszych rajdów jest pokazanie piękna Bieszczadów, jak również ukazanie wątku historycznego dotyczącego tej ziemi, oraz nawiązanie dobrego kontaktu z koniem.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i fachową obsługę jazda konna w naszej stajni odbywa się pod okiem Przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej II stopnia

Zapraszamy także na;

-jazdy konne,

-wycieczki,

-spacery,

-przejazdy bryczką,

-wozy traperskie

 -dla grup oraz osób indywidualnych zorganizujemy napad na kolejkę bieszczadzką, wozy traperskie, kolejkę Country Express, autokary lub inną formę zaproponowaną przez organizatora.