Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2019-10-26 Certyfikowane szkolenie z Metody Mastersona pod Warszawą

Szkolenia » Kopyta, masaż

TERMIN26-27 października 2019
MIEJSCEStajnia Yke, Petrykozy pod Warszawą
KONTAKT505030092, beata.filonowicz@gmail.com
Dwudniowe certyfikowane szkolenie z Metody Mastersona w języku polskim (The Masterson Method® Weekend Seminar), które poprowadzi Beata Fiłonowicz, jedyna w Polsce instruktorka MM i tłumaczka książki "Metoda Mastersona" autorstwa Jima Mastersona i Stephanie Raynhold. Odbędzie się w stajni Yke w Petrykozach pod Warszawą.

Podczas tych warsztatów nauczysz się rozpoznawać i wykorzystywać reakcje konia na dotyk. Pozwoli ci to zlokalizować, a następnie rozluźnić napięcia nagromadzone w najbardziej newralgicznych punktach w ciele konia. Te techniki pozwalają włąścicielom koni, a także terapeutom i trenerom wejść na nowy poziom komunikacji i relacji z końmi. Jest to pierwszy krok dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień dyplomowanego terapeuty Metody Mastersona . Pierwsze w Polsce 5-dniowe szkolenie zaawansowane z technik Mastersona odbędzie się w czerwcu 2020.

Przed przystąpieniem do szkolenia zalecane jest zapoznanie się z książką Metoda Mastersona.
 
Certyfkowane szkolenia MM są uznane przez National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork Organization (NCBTMB) for Continuing Education Credits.

Zapisy wyłącznie przez stronę:
 
https://mastersonmethod.com/event/wiskitki-poland-beyond-horse-massage-with-beata-filonowicz-taught-in-polish/