Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2019-04-13 Szkolenie z terapii manualnych z elementami Metody Mastersona

Szkolenia » Kopyta, masaż

Cena:650.00PLN
TERMIN13-14 kwietnia 2019
MIEJSCEStajnia Na Dębinie, Dębina 49, Wiatowice
KONTAKT505030092, beata.filonowicz@gmail.com
E-MAIL, WWWwww.stadnina.org

Serdecznie zapraszamy na szkolenie w stajni Na Dębinie w okolicach Krakowa. Będą to bardzo praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy poznają i przećwiczą na koniach elementy masażu klasycznego oraz niektóre podstawowe techniki Mastersona. Dodatkowo nauczą się rozpoznawać reakcje konia na dotyk, co pozwoli efektywniej stosować masaż. Drugiego dnia uczestnicy wykonają samodzielnie pełną rutynę masażu konia.

Wykłady obejmują informacje z zakresu biomechaniki,TMC, fizjoterapii i zasad prawidłowego jeździectwa a także mechanizmów powstawania napięć kompensacyjnych w ciele konia.

Zajęcia poprowadzi Beata Fiłonowicz, fizjoterapeutka koni, dyplomowana terapeutka i instruktorka Metody Mastersona, specjalistka kinezjotapingu końskiego, manipulacji powięziowej Stecco, metody Tucker Biokinetics i tłumaczka wielu książek o tematyce jeździeckiej, m. in. "Metoda Mastersona" autorstwa Jima Mastersona i Stephanie Reinhold oraz "Masaż koni" Sue Palmer, "Co boli mojego konia" Renee Tucker.

Beata przez wiele lat uczyła się naturalnego jeździectwa m. in. od Lindy i Pata Parellich, Berniego Zambaila, Karen Rohlf, a także zasad Academic Art of Riding od Mariusa Schneidera. Przez 5 lat trenowała wraz ze swym koniem pod okiem Małgorzaty Morsztyn jeździectwo zgodne z zasadami klasycznego ujeżdzenia.

Cena pokrywa koszty szkolenia oraz przerw kawowo-herbacianych. Obiady możliwe są do wykupienia na miejscu.

Rejestracja na szkoleniu www.koniewsieci.pl opcja KUP.