Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

Opinie klientów po masażu

Masaż koni » Opinie klientów po masażu

Beatko, dziś kolejny z cudów świata:) Kobyła zadowolona, skakała z wyraźną przyjemnością, dzieciak zadowolony, aż miło było popatrzeć. Po przejechaniu całej kombinacji zrobiła tak fenomenalne przejście, że natychmiast ściągnęłyśmy siodło i dałyśmy spokój. Wielka w tym twoja zasługa i twojego masażu. (Monika G.)

 

Beata,bardzo dziekuje Ci za nowe oblicze Alvito,zmiana jaka zaszła po 3 masazu jest szokujaca ( nie uwierzyłabym gdyby mi sie to nie zdarzyło).Kon zdecydowanie bardziej zrelaksowany,elastyczny i skoncentrowany.Mysle ,ze po dawce stresu ,która dostał w przeszłosci na arenach Portugalskich corrid Twoje działanie jest dla niego ratunkiem.Dziekuje Coi jeszcze raz w imieniu w własnym i konia.Jestes THE BEST! (Ewa R.)

 

Z koniem po masażu jest wyraźnie lepiej, zaczął nawet brykac sobie na padoku w takich amplitudach o jakie go nigdy nie podejrzewałam. (Dominika W.)

 

Dzisiaj gościliśmy w stajni Beatkę. Przez pół dnia masowała Fialę, Nutkę i Karinę (i trochę Drapcia:) ) szukała napięć i "rozmawiała z ciałem" koni. Konie odpowiadały jej naprawde fantastycznie - tak miło było obserwować ich reakcję!:) Dowiedziałam się wielu nowych, ciekawych rzeczy, sporo się wyjaśniło i cieszę się bardzo ze wskazówek do pracy w przyszłości. Fajnie jest wiedzieć na czym się stoi, co trzeba poprawić a z czego można być zadowolonym czy dumnym nawet :)))  Dziękujemy Beatko! Nie widziałaś tego ale Kari wybiegła na padok BARDZO rozluźniona! Efekt był wręcz spektakularny.... U Fiali i Nutki zobaczymy jutro bo w końcu miały wolny cały dzień:) (Joanna J.)

 

Pani Beato, bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Mąż właśnie skończył jazdę i jest zachwycony. Pasja szła chętnie i bardzo lekko, prawie frunęła. Jeździł na luźniej wodzy i nie kulała wcale. :-) Dziękuję!

 

Beata Fiłonowicz, fizjoterapeutka, akupunkturzystka, dyplomowana terapeutka MMCP tel. 505 030 092