Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2020-01-20 Dopasowanie siodeł w praktyce z Jocelyn Danby

Szkolenia » Inne

TERMIN2020-01-20
MIEJSCEJKS Umiastów
E-MAIL, WWWbiuro@jksumiastow.pl

Dopasowanie siodeł w praktyce

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką dopasowywania siodeł, organizujemy ten kurs specjalnie dla tych, którzy chcą nabyć więcej doświadczenia praktycznego w tym zakresie.
!Uwaga - szkolenie będzie dostępne dla wszystkich, którzy ukończyli 3-dniowy kurs wprowadzający, ale mogą w nim wziąć udział również bardziej zaawansowani uczestnicy. Ukończenie wstępnego kursu jest warunkiem koniecznym do bycia zakwalifikowanym do udziału!

Będzie to kurs całkowicie poświęcony praktyce – uczestnicy będą pracować na siodłach na koniach, zarówno z jeźdźcem, jak i bez. Kursanci będą ćwiczyć ocenę dopasowania wielu różnych rodzajów siodeł w różnych sytuacjach. Zaczniemy od korekty ułożenia sprzętu bez jeźdźca. Kolejnym krokiem będzie ocena dopasowania siodła z jeźdźcem na koniu pracującym w różnych chodach. W szkoleniu udział wezmą pary jeździeckie na różnych poziomach zaawansowania i treningu. Będziemy także rozmawiać o tym, jak siodło może wpłynąć na jeźdźca. W niektórych przypadkach będziemy dokonywać drobnych poprawek rymarskich jak np. zmiana wypełnienia, aby sprawdzić jaki ma wpływ na dopasowanie siodła podczas jazdy na koniu.

Omówimy prezentowane przykłady i zdecydujemy, jakie prace można wykonać lub co można zmienić w każdym przypadku, a także kiedy uzyskanie zadowalającego efektu nie będzie możliwe.

W kursie udział weźmie maksymalnie 12 uczestników.
Szkolenie tłumaczone będzie na z angielskiego na język polski.
Podczas szkolenia zapewniony będzie lunch i przekąski.
Proszę zabrać ze sobą deskę i krzywik, notesy, długopisy i obuwie odpowiednie do pracy z końmi.

O prowadzącej szkolenie:
Jocelyn Danby jest certyfikowaną Master Saddler i Master Saddle Fitter oraz członkinią brytyjskiego Society of Master Saddlers. Jest także instruktorem jazdy konnej British Horse Society. Przez całe życie pracowała z końmi, jako rymarz, pasowacz siodeł, ale także jako instruktor, kierownik stajni i asystent lekarza weterynarii. To wszechstronne jeździeckie doświadczenie pozwala jej szeroko zrozumieć problemy, przed którymi stoi jeździec, instruktor, właściciel stajni, rymarz, a także osoby zajmujące się dopasowaniem siodeł. Jocelyn startowała w różnych dyscyplinach jeździeckich, w tym w WKKW i ujeżdżeniu. Interesuje się także siodłami damskimi i wojskowymi.

CENA KURSU - 350 zł
W koszt szkolenia wliczone są materiały dydaktyczne, przekąski oraz lunch.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 6.01.2020 września poprzez zgłoszenie mailowe (imię, nazwisko, numer kontaktowy) wysłane na adres: biuro@jksumiastow.pl oraz wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 200 zł ( opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z kursu) na konto:

Jeździecki Klub Sportowy UMIASTÓW
ul. Umiastowska 72 C, 05-850 Umiastów
mBank 79 1140 2004 0000 3102 7736 5251
Tytuł przelewu: Dopasowywanie siodeł w praktyce (IMIĘ I NAZWISKO)

Prosimy o przelanie drugiej transzy płatności najpóźniej na tydzień przed szkoleniem, czyli do 13 stycznia 2020 r.
O przyjęciu decyduje wpłata zadatku i kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!