Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2020-01-24 Warsztaty rzemiosła rymarskiego w dopasowywaniu siodeł z Jocelyn Danby

Szkolenia » Inne

TERMIN24-27 stycznia 2020
MIEJSCEJKS Umiastów
E-MAIL, WWWbiuro@jksumiastow.pl

Po ukończeniu trzydniowego kursu ‘Szkolenie z dopasowania siodeł” ten 4-dniowy kurs jest kolejnym krokiem do zostania wykwalifikowanym pasowaczem siodeł i skupia się przede wszystkim na rzemiośle rymarskim.
Uczniowie, którzy dopiero zaczynają prace rymarskie, nauczą się, jak zdejmować panele, sprawdzać terlicę sprawdzać symetrię i dopasowanie oraz wykonywać wiele innych prac nad siodłami w celu ich poprawnego dopasowania do wierzchowców.
Ze względu na formę szkolenia, podczas którego uczestnicy pracują indywidualnie, do warsztatów mogą podejść mamy osoby o zróżnicowanym poziomie umiejętności. Bardziej doświadczeni w rzemiośle rymarskim mogą przynieść własne siodła i projekty, nad którymi chcieliby popracować podczas warsztatów, ale proszeni są o wcześniejszy kontakt z organizatorem w celu upewnienia się, że posiada on odpowiednie materiały i narzędzia.
Początkującym uczestnikom zapewnimy niezbędny sprzęt do pracy.

Rzeczy, które należy zabrać:
- siodła do pracy. (3 lub 4 - w razie wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorem)
- narzędzia (dobrze oznaczone), notatnik i długopisy, fartuch/strój do pracy
Organizator zapewnia przekąski i lunch.

O prowadzącej szkolenie:
Jocelyn Danby jest certyfikowaną Master Saddler i Master Saddle Fitter oraz członkinią brytyjskiego Society of Master Saddlers. Jest także instruktorem jazdy konnej British Horse Society. Przez całe życie pracowała z końmi, jako rymarz, pasowacz siodeł, ale także jako instruktor, kierownik stajni i asystent lekarza weterynarii. To wszechstronne jeździeckie doświadczenie pozwala jej szeroko zrozumieć problemy, przed którymi stoi jeździec, instruktor, właściciel stajni, rymarz, a także osoby zajmujące się dopasowaniem siodeł. Jocelyn startowała w różnych dyscyplinach jeździeckich, w tym w WKKW i ujeżdżeniu. Interesuje się także siodłami damskimi i wojskowymi.

CENA KURSU - 1940zł

W koszt szkolenia wliczone są materiały dydaktyczne, przerwy kawowe oraz obiad. Prosimy o wcześniejszą informację, jeśli są Państwo na specjalnej diecie.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 10 stycznia 2020 r. poprzez zgłoszenie mailowe (imię, naziwsko, kontakt telefoniczny) wysłane na adres: biuro@jksumiastow.pl oraz wpłacenie opłaty rezerwacyjnej w kwocie 800 zł (bezzwrotna w przypadku rezygnacji z kursu) na konto:

Jeździecki Klub Sportowy UMIASTÓW
ul. Umiastowska 72 C, 05-850 Umiastów mBank 79 1140 2004 0000 3102 7736 5251
Tytuł przelewu: Warsztaty rzemiosła rymarskiego (IMIĘ I NAZWISKO)

Prosimy o przelanie drugiej transzy płatności najpóźniej na tydzień przed szkoleniem, czyli do 17 stycznia 2019 r.
O przyjęciu decyduje wpłata zadatku i kolejność zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona.