Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2015 Przygoda w Gruzji

Rajdy turystyczne » Góry

TERMINsierpień-wrzesień 2015
MIEJSCEGruzja
KONTAKT info@przygodawgruzji.pl; 504 234 754; 502 288 525
E-MAIL, WWWwww.przygodawgruzji.pl

TERMIN: 24 sierpnia-9 września 2015

MIEJSCE: Gruzja - Tuszeti

KONTAKT: info@przygodawgruzji.pl; 504 234 754; 502 288 525

E-MAIL, WWW: www.przygodawgruzji.pl

 

 

Niewiele jest już na świecie miejsc, gdzie można w pełni doświadczyć piękna naszej planety pośród nienaruszonej, dziewiczej przyrody. Kraina, która nam to oferuje, leży na granicy Europy i Azji, pomiędzy dwoma morzami – Czarnym i Kaspijskim.

Kaukaz to niezwykłe góry o wielu obliczach. Surowe i strzeliste lodowe szczyty Swanetii kontrastują z łagodnie pofalowanymi zielonymi stokami Tuszetii i Chewsuretii. Można tam znaleźć wszystko to, czego szukamy, udając się na górskie wędrówki: radość, spokój umysłu, wolność, przestrzeń, poczucie szczęścia i wewnętrznej harmonii… Spotkania z lokalną ludnością i pasterzami – twardymi ludźmi gór, którzy mimo skromnego i niełatwego życia zachowali niezwykłą pogodę ducha, są ogromną inspiracją do tego, aby cenić w życiu to, co naprawdę ważne i cieszyć się tym, co mamy.

 

My pokochaliśmy Kaukaz od pierwszego wejrzenia. Rejon ten i jego góry oczarowały nas niekończącą się przestrzenią, zmiennymi pejzażami, intensywnymi kolorami i bujną, dziką przyrodą, a ludzie – swoim niezwykłym charakterem, ogromną serdecznością i gościnnością. Kaukaz dał nam też wiele cennych lekcji życia. Wracamy tam co roku do przyjaciół i miejsc, które dobrze znamy i lubimy. Za każdym razem odkrywamy kolejne wyjątkowe zakątki i snujemy plany na następne wyprawy.

Teraz chcemy Was w te gruzińskie, niezwykłe góry zabrać, podzielić się tym, co najpiękniejsze i najcenniejsze, abyście sami doświadczyli niepowtarzalnego gdzie indziej poczucia przestrzeni i radości obcowania z magią Kaukazu.

 

Kaukaz to wyjątkowe doświadczenie, przeżycia, emocje, uczucia…

Jesteście na to gotowi?

 

Jeśli tak, zapraszamy na niezwykłą gruzińską przygodę!

 

Wyprawy konne są dostępne praktycznie dla każdego. Wymagają jedynie dobrej kondycji fizycznej i pozytywnego nastawienia. Nie trzeba się martwić, że słabo jeździ się konno lub wcale, bo… kaukaskie KONIE to KONIE MARZENIE, łagodne, cierpliwe i odważne. Wystarczy im zaufać i już można na nich zdobywać górskie przełęcze.

 

Więcej o wyprawach: http://przygodawgruzji.pl/wyprawy/rajdy-konne/

Więcej o koniach: http://przygodawgruzji.pl/o-koniach-kaukaskich-2/

Więcej o odwiedzanych rejonach: http://przygodawgruzji.pl/odwiedzane-rejony/