Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2015 Letnia oferta KJ Huzar

Obozy jeździeckie » Dzieci i młodzież

AdresKlub Jeździecki HUZAR
Kontakt510 029 179
wwwwww.kjhuzar.pl

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 6 turnusów!

Zaczynamy bardzo popularnymi u nas turnusami: sportowym i szaleństwem z końmi. Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie - od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich :-)

W TYM SEZONIE MODA I KONIE – wszystkie dziewczyny lubią modę. Konie kojarzą się z elegancją i świetnymi ubraniami. Na naszym obozie będzie można połączyć jedno i drugie. Uczestniczki będą szyć kiecki i kreacje na prawdziwy pokaz mody, który odbędzie się na koniec turnusu! Pani Małgosia Barcikowska-Nazarczuk jest wspaniałą projektantką, która świetnie dogaduje się z dziewczynkami.

Dla maluchów od 7 lat do 12 lat

Super Indiańska Przygoda oraz turnus plastyczno-fotograficzny z Dominiką Frej. Jest to młoda artystka, bardzo dobrze znana w środowisku jeździeckim, niezwykle utalentowana a do tego wspaniale współpracująca z dzieciakami i młodzieżą. Prowadzi dział szkoleń z fotografii w najnowszym magazynie jeździeckim „Gallop”. Będą również jak zwykle niezawodne od wielu, wielu lat Agnieszka Czerwińska, Małgorzata Barcikowska-Nazarczu i Iza Kot.

INDIAŃSKA PRZYGODA HIT UBIEGŁEGO LATA! I tu już mogą przyjeżdżać maluchy od 7 lat! Przewidujemy wspaniałą zabawę. Będziemy bawić się

w zaczarowany świat Indian; projektowanie niezwykłych pióropuszy, malowanie buzi, budowanie wigwamów (tipi) będzie na porządku dziennym. Nasze konie będą wyglądać jak konie prawdziwych Indian :-)

Dla młodzieży (12-18 lat) zaplanowaliśmy turnus przygotowujący do egzaminów na brązową i srebrną odznakę, szaleństwo z końmi i konno-fotograficzny z Malwiną de Brade. Malwina to bardzo utalentowana artystka, jej atutem jest niesamowite zdyscyplinowanie oraz umiejętność nawiązywania relacji z dzieciakami. Pani Malwina jest doświadczonym fotografem, malarką, graficzką i komisarzem wystaw, które ciągle organizuje na terenie całego kraju.

To jest oczywiście dodatkowy program bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisałam program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i obozowiczów.

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość.

Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Do końca marca obowiązuje zniżka. Zapraszam do rezerwacji.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia w wakacje, Ksenia Samsel