Masaż koni - film

Metoda Mastersona

Masterson - coś więcej niż koński masaż... 

Zobacz więcej >

2022-10-01 Certyfikowane szkolenie z Metody Mastersona pod Warszawą

Szkolenia » Kopyta, masaż

TERMIN1-2 października 2022
MIEJSCEStajnia Rzęszyce
KONTAKT505030092, beata.filonowicz@gmail.com
E-MAIL, WWWwww.rzeszyce.pl
Dwudniowe certyfikowane szkolenie z Metody Mastersona w języku polskim (The Masterson Method® Weekend Seminar), które poprowadzi Beata Fiłonowicz, jedyna w Polsce instruktorka MM i tłumaczka książki "Metoda Mastersona" autorstwa Jima Mastersona i Stephanie Raynhold. Odbędzie się w stajni Rzęszyce pod Warszawą.

Podczas tych warsztatów nauczysz się rozpoznawać i wykorzystywać reakcje konia na dotyk. Pozwoli ci to zlokalizować, a następnie rozluźnić napięcia nagromadzone w najbardziej newralgicznych punktach w ciele konia. Te techniki pozwalają włąścicielom koni, a także terapeutom i trenerom wejść na nowy poziom komunikacji i relacji z końmi. Jest to pierwszy krok dla osób zainteresowanych uzyskaniem uprawnień dyplomowanego terapeuty Metody Mastersona . Koszt dwudniowego szkolenia 495 USD. Kolejnym krokiem jest szkolenie 5-dniowe. 5-dniowe szkolenie zaawansowane z technik Mastersona odbędzie się w czerwcu 2022.

Przed przystąpieniem do szkolenia zalecane jest zapoznanie się z książką Metoda Mastersona.
 
Certyfkowane szkolenia MM są uznane przez National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork Organization (NCBTMB) for Continuing Education Credits.

Zapisy wyłącznie przez stronę: https://mastersonmethod.com/product/rzeszyce-pl-october-1-2-2022-with-beata-filonowicz-taught-in-polish/